Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales munkatárs (informatika)

  • Poli Computer PC Kft
  • XIV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

A Poli Computer PC Kft. évek óta meghatározó szerepet tölt be a hazai informatikai piacon. A több mint 20 éves múltú, nyomtatópark kihelyezéssel és IT üzemeltetéssel foglalkozó magyar tulajdonú vállalat budapesti központjába keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ha csatlakozol csapatunkhoz, az alábbiakban lehet részed:

  • Versenyképes alapfizetés és jutalékrendszer, béren kívüli juttatások, céges autó
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Új kihívások, hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikus, fiatal csapat

Az alábbi feladatok tartoznak majd hozzád:

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Konkurenciafigyelés
  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása

Téged keresünk, ha az alábbi elvárásoknak megfelelsz:

  • Minimum középfokú, elsősorban gazdasági, műszaki, vagy informatikai végzettség
  • Informatikai értékesítésben megszerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Hunter szemlélet és attitűd
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált szemlélet
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kifogástalan üzleti megjelenés, mobilitás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Szükséges nyelvtudás: Angol alap

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiterjedt, releváns kapcsolati tőke

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, IT értékesítő, Key account manager
IT / Informatika > Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre