Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales, marketing és operatív ügyintéző - adminisztrátor

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi gumiabroncs kereskedelmi vállalkozás értékesítési rendszerének fejlesztéséhez munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

FŐBB FELADATOK:

  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • Piaci elemzések, jelentések készítése
  • Operatív ügyintézés, az ehhez tartozó kimutatásokkal és jelentésekkel
  • Az ügyvezető munkájának támogatása
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Árumozgások adminisztrációja
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás (külföldi partnerekkel is)

ELVÁRÁSOK:

  • Gumiabroncs termék és piaci ismeret
  • Számítógépes, felhasználói szintű ismeretek különösen Excel használata
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • 1-3 év versenyszférában szerzett tapasztalat
  • Precizitás
  • Ügyfél orientáltság,
  • Lojalitás
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatban dolgozni tudó
  • Probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • 2-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Lengyel nyelv ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

A CÉG AJÁNLATA:

  • Stabil, 100%-ig bejelentett munkahely
  • Mobiltelefon
  • Versenyképes javadalmazás. (alapfizetés + bónusz)
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus és közvetlen csapatszellem

Kizárólag fényképes fizetési igénnyel megjelölt önéletrajzzal amennyiben az „Elvárások” között első 3 helyen felsorolt pontok mindegyikének eleget tesz.

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre