Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SALES MANAGER

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Autó- vagy flottaértékesítésben szerzett tapasztalata van? Rendelkezik vezetői kompetenciákkal? Angolul is jól kommunikál?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENnel felelt, olvasson tovább, mert ÖNT keressük!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk budaörsi márkakereskedés és szakszerviz folyamatosan bővülő ügyfélkörrel. Értékesítési csapatuk élére keresik új csapattársukat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Gépjármű- és flottaértékesítés irányítása a budaörsi és az esztergomi telephelyen
  • Értékesítési célok felállítása, a megvalósítás stratégiai és gyakorlati részleteinek kidolgozása
  • Eredmény orientált marketing stratégia kialakítása, marketing tervek és projektek fejlesztése és végrehajtása
  • Értékesítési és marketing tevékenység eredményeinek követése, értékelése

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik:

  • Autó-vagy flottaértékesítésben szerzett tapasztalattal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban is!)
  • Jó vezető és szervező készségekkel
  • Stratégiai gondolkodásmóddal
  • Kiváló problémaelemző és megoldó képességgel

Mit tartalmaz a juttatási csomag?

  • Valóban piacképes alapbér
  • Vállalati gépjármű magán használatra (benzinkártyával)
  • Laptop, mobiltelefon
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Budaörs és heti 1-2 alkalommal Esztergom

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre