Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales manager

  • BVI Baumgartner Zrt.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Budai szálloda

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • folyamatos kapcsolattartás már meglévő partnerekkel, utazási irodákkal,
  • a szálloda számára potenciális hazai és külföldi partnerek felkutatása,
  • a szálloda hiteles képviselete ártárgyalások lefolytatása- megadott árinstrukciók alapján- a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével,árajánlatok, szerződések készítése.

ELVÁRÁSOK:

  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • dinamikus, értékesítés és célorientált személyiség,
  • megnyerő és határozott fellépés,
  • kiváló prezentációs készség,
  • min. 1 éves hasonló, vagy azonos területen végzett Sales tevékenység, német és angol nyelvtudás.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XI. kerület

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre