Ugrás a tartalomra
SALES MANAGER (OROSZOS) (13-9017)
pozícióba.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SALES MANAGER
(13-9017)

pozícióba.

Feladatok:

  • 2 fő customer service kolléga vezetése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, árajánlatok készítése
  • Felelősség a következő területekért: Oroszország, Baltikum, Finnország, Lengyelország egy része
  • Rendszeres utazások külföldre

Elvárások:

  • Aktív angol ÉS orosz (vagy bármelyik szláv nyelv) nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság külföldre
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Kiemelkedő jövedelem (magas alapfizetés, plusz napidíj)

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Hajdú-Bihar megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9017”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
 Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása