Ugrás a tartalomra
SALES MANAGER (14-9338)
pozícióba.

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

SALES MANAGER
(14-9338)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Szakmai tanácsadás és segítségnyújtás,
  • Árkalkulációk készítése, adminisztrációs tevékenységek ellátása,
  • Marketing tevékenység felügyelete.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Műanyagipar, fröccsöntés területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Nemzetközi környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye és Csongrád megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9338”-es referenciaszám feltüntetésével

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Jász-Nagykun-Szolnok
Csongrád
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása