Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SALES MANAGER (13-9098)

Hozzáadva: 2018.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.01.06.

Humanfield header

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

SALES MANAGER
(13-9098)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítése,
  • Meglévő ügyfelek látogatása belföldön és külföldön,
  • Új értékesítési lehetőségek keresése új ügyfelek és iparágak számára,
  • Üzleti szerződések készítése,
  • A vevői elégedettség folyamatos javítása,
  • Kereskedelmi kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvételével.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: mérőműszerek / mérőberendezések területén szerzett értékesítői tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Kelet-Magyarország VAGY Nyugat-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9098”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Békés
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Telefonos értékesítő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálat vezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre