Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales gyakornok kínai és angol nyelven

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2020.01.21.

A Huawei a világ egyik vezető információ- és kommunikációtechnológiai infrastruktúrát és okoskészülékeket biztosító vállalata.

Feladatok:

  • Sales csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • Meetingek szervezése
  • Adatok gyűjtése, előkészítése és ellenőrzése
  • Riportok készítése
  • Marketing események támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok gazdasági területen
  • Folyékony angol és kínai nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeret (főként Excel)

Munkaidő

  • Heti minimum 20-25 óra vállalása hétköznaponként

Amit kínálunk

  • Órabér: br. 1200 Ft
  • Rugalmas munkavégzés
  • Hosszú távú karrier lehetőség diákmunka keretében
  • Tapasztalatszerzés
  • Modern munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Heti 30-40 óra vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.12.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre