Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales gyakornok (14536)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIV. kerület

Hozzáadva: 2019.06.13.
Jelentkezési határidő: 2019.06.14.

Feladatok:-A sales csapat napi munkájának a támogatása, elsősorban adminisztratív szempontból-Árajánlatok és prezentációk készítésében való részvétel-Értékesítési folyamatok és feladatok háttértámogatása, előkészítése-Riportok készítésében való részvétel-Hosszú távon saját sales projektek önálló vitele, ügyfélszerzés-Egyéb adhoc feladatok az értékesítési csapatbanFőbb elvárások:-Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok VAGY befejezett felsőfokú végzettség-Magabiztos Microsoft Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)-Heti legalább 3 nap vállalása-Sales attitűd, értékesítési folyamatok iránt való érdeklődés-Pontosság és precizitás az adminisztrációban-Dinamikus személyiségAmit ajánlani tudunk:-Gyakornoki vagy pályakezdő pozíció-Családias munkakörnyezet, tanulási, fejlődési lehetőség-Értékesítési folyamatok megismerése egy nagy múltú, magyar vállalatnál-Rugalmas munkaidő, egyéni megállapodás kérdése (minimum heti 3 nap vállalása)-Főiskolai képzés esetén gyakornoki státusz és kötelező szakmai gyakorlat teljesítésének igazolása is lehetséges
Helyek XIV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Sales - marketing támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

Nemzetközi parnercégünk közel 170 éve meghatáro...
XII. kerület

SALES MANAGER

BECK AND PARTNERS Kft.

  Partnerünk az IT/EDI megoldások egyik vezető ...
Budapest

Sales manager

BVI Baumgartner Zrt.

Budai szálloda Sales manager munkatársat keres....
XI. kerület, Budapest, Pest