Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales Force Administrator

  • NI Hungary Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 40 napja lejárt

Az NI-nál a Do IT NI Way kultúra jegyében egy olyan összetartó és jókedvű közösség vár, akikre számíthatsz, ha szakmai segítségre van szükséged, de a szórakozásra, a munkán kívüli feltöltődésre és lazításra is nagy hangsúlyt fektetünk. Legyen szó akár közös focimeccsekről, főzőversenyekről, vagy csak egy közös Happy Hour szervezéséről.

Téged keresünk, ha változatos és kihívásokkal teli munkakört keresel, valamint stabil és nyugodt munkakörülményeket.

Téged keresünk, ha szívesen foglalkoznál egy globális csapaton belül a Salesforce rendszer hatékonyságának maximalizálásával és funkcióinak teljes kihasználásával az ügyfelek igényeihez igazítva, valamint közvetlen kapcsolatot ápolni a belső ügyfeleinkkel és értelmezni az igényeiket.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Változásokat létrehozni, adminisztrálni és menedzselni a rendszerben
  • A rendszerváltozások kommunikálása az ügyfelek felé
  • A Salesforce platform új verzióinak menedzselése és az új funkciók kiaknázása
  • A rendszer biztonságának fenntartása és felhasználói fiókok és hozzáfésérek adminisztrálása
  • A salesforce.com-hoz kapcsolódó tudás folyamatos bővítése

Elvárások:

  • 2-3 év Salesforce admin tapasztalat
  • Képesség mind csapatban, mind egyedül dolgozni
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (B2)
  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó kommunikációs képesség, lelkes személyiség

Előnyök:

  • Salesforce.com Adminisztrátor certifikáció
  • Tapasztalat Configure, Price, Quote folyamatokkal
  • Tapasztalat Eloqua adminisztrációban
  • Agile és DevOps kultúrában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges mentor biztosítása, aki segít a szakmai kérdésektől a kávéfőző fortélyainak elsajátításáig
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria csomag és további béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Összetartó és támogató közösség és kiemelkedő vállalati kultúra
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőségek

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre