Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs / Páciens koordinátor

  • British-Hungarian Medical Service Kft.
  • Budapest, Pest, XVI. kerület
  • A hirdetés 47 napja lejárt

Piacvezető budapesti fogászati központ

munkatársat keres magabiztos francia nyelvtudással

Főbb feladatok:

  • külföldi és magyar ügyfelek fogadása, koordinálása
  • tolmácsolás, fordítás
  • ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben
  • átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok
  • orvos és asszisztens kollégák munkájának teljes körű támogatása
  • pénzkezelés
  • kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • alapelvárás: magas szintű, tárgyalóképes francia nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • további nyelv(ek) ismerete előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office programcsomag ismerete, szövegszerkesztés, táblázatkezelés
  • fogászati rendelőben töltött munkatapasztalat előnyt jelent
  • fogászati szoftver ismerete előny
  • ügyfélszolgálat területén szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú, logikus gondolkodás
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • önálló munkavégzés
  • igényes megjelenés
  • jó konfliktuskezelés
  • nyitottság

Amit kínálunk:

  • igényes, modern munkakörnyezet
  • változatos és érdekes feladatok
  • dinamikus, fiatal csapat
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XVI kerület

A leendő pályázóktól fényképes önéletrajzot várunk a fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
XVI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Recepciós, Ügyintéző
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Fordító
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Francia, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre