Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales Engineer (Electricity / Villamosmérnök)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Partnerünkről

Nemzetközi háttérű, kisebb magyar jelenléttel rendelkező energetikai gyártó Partnerünk keresi új Értékesítő Mérnök munkatársát.

Feladatok

Az új munkatárs feladata lesz a kitűzött értékesítési célok elérése, üzletfejlesztés, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, tárgyalások lebonyolítása, teljes körű értékesítési folyamatok menedzsmentje, ajánlatok és szerződések előkészítése. A későbbiekben, ha erre nyitott, részt venne a környező országok felé való terjeszkedésben, üzletfejlesztésben.

Feltételek

Releváns műszaki végzettség (villamosmérnök/energetikai végzettség előnyben) vagy értékesítési tapasztalat ilyen területen, folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, magabiztos kommunikációs készség, B kategóriás jogosítvány. Önálló munkavégzési képesség.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést, home office lehetőséget, emberközpontú céges kultúrát, fejlődési lehetőséget, külföldi tréningeket, és professzionális környezetet kínál.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre