Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SALES ENGINEER (14-9325)

HumanField Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Békés, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.04.25.
Jelentkezési határidő: 2019.05.01.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SALES ENGINEER
(14-9325)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek (mérnőberendezések) értékesítése és értékesítésének elősegítése,
  • Szolgáltatások, értékesítése (pl. rendszertámogatások, oktatások, projekttámogatások, mérési szolgáltatások,termékek, kiegészítők, stb.),
  • After sales szolgáltatások (mérőgép felújítások, frissítések, szoftverkövetések) értékesítése,
  • Aktív részvétel termékbemutatók szervezésében és kivitelezésében,
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése és ügyfélkör bővítése,
  • Értékesítései folyamat végigkísérése egészen az átadásig,
  • Ajánlatok, szerződések, műszaki dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Értékesítő mérnökként szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal kelet-magyarországi régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „14-9325”-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Békés
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre