www.cvonline.hu

Sales Consultant (Recruitment)

Régió: Budapest
II. kerület
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.14.
Jelentkezési határidő: 2018.09.15.

Pozíció leírása / Job description

Egy ideje azt érzed, nem vagy a helyeden a munkakörödben? Véredben az értékesítés, de szívesen foglalkoznál kicsit emberközpontúbb feladatokkal?

Érdekel a recruitment, a tanácsadás és az üzleti világ?
Eddigi tapasztalatodat értékesítési területen szerezted és kiválóan beszélsz angolul?
Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált?
Felelősségteljes munkát keresel, end-to-end feladatokkal, ahol látod a napi munkád eredményét?
Ha igen, olvass tovább!
A Randstad Hungary csapatába keressük új kollégánkat - lehet, hogy pont Téged!

- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen- Karriertervezés, konzultáció
- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel
- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
- On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel!
- Felsőfokú végzettséggel

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy
- 1-5 év tapasztalattal rendelkezel  értékesítési vagy key account management területen - így hitelesen tudod képviselni a Randstadot mind a pályázók, mind az ügyfelek felé

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

- Komplex tréningfolyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját
- Megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket
- Teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése
- A különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
- Széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid
- Rugalmas munkakör (part time/full time) heti home-office-szal egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
II. kerület
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser
Humán erőforrás > Fejvadász, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre