Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales asszisztens - Esztergom

Man at Work Kft.
Régió: Esztergom, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.05.30.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Sales sszisztens

Feladatok:

  • Állandó, napi kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői megrendelések rögzítése, visszaigazolása, szervezeten belüli továbbítása-folyamat felügyelete
  • Számlázás a vevők felé
  • Értékesítéssel kapcsolatos kimutatások/jelentések készítése
  • Vevői megrendelések kezelése – rögzítésük a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Legalább 1 éves tapasztalat hasonló munkaterületen
  • Jártasság vállalatirányítási rendszer használatában
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel használata)
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (plusz nyelv ismerete német/francia/olasz előny)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Juttatások: Jelenléti bónusz, Cafetéria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, képzések

A munkavégzés helye:

Esztergom

A jelentkezés módja:

Kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál a +3620 331 19 45-ös mobilszámon.

Helyek Esztergom
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre