Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sales Asszisztens- értékesítési területre

Hungaro-Rim Kft.
Régió: XVI. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
header

A Hungaro-Rim Kft., Magyarország egyik piacvezető iroda- és ülőbútor márkaképviselete

munkatársat keres.

Feladatai:

  • a potenciális direkt ügyfelek beazonosítása és leegyeztetése
  • kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel (személyes tárgyalások, rendezvények, telefon)
  • a potenciális ügyfelek igényeinek felmérése és ennek megfelelő ajánlatok készítése
  • tárgyalások megszervezése, előkészítése, tárgyalásokon történő aktív részvétel
  • ajánlatkezelési és tárgyalásjelentési rendszer működtetése és napi karbantartása
  • ajánlatok kidolgozása, eljuttatása az ügyfelekhez
  • after sales feladatok ellátása
  • meglévő ügyfelek ajánlatkéréseinek kezelése, menedzselése
  • új ügyfelek ajánlatkéréseinek kezelése, menedzselése
  • tendereztetési eljárások támogatása
  • értékesítési riportok készítése, referálás
  • prezentációk, pr anyagok készítése, előkészítése
  • nyilvántartások naprakész vezetése, kimutatások készítése
  • kapcsolatfelvétel, új ügyfelek felkutatása, igényfelmérés

Elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági és / vagy kereskedelmi végzettség
  • legalább 2 éves értékesítési / értékesítés támogatói tapasztalat
  • angol nyelvtudás szóban és írásban- előny
  • Microsoft Office termékek (Excel, Word) magabiztos ismerete
  • gépjármű vezetési engedély
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • hatékony, önálló és munkájára igényes munkavégzés
  • kommunikatív, megoldás orientált, terhelést bíró és jól szervező személyiség
  • ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabért
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • változatos feladatok és önálló munkavégzés
  • jó hangulatú, családias csapat
  • vezető nemzetközi irodabútor márkák képviseletére szabott vállalati környezet
  • karrier építési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest könnyen megközelíthető részén a 16. kerületben

Kérjük, akkor jelentkezzen, ha megfelel az elvárásoknak és testhezállónak érzi a feladatokat. A jelentkezőktől maximum 3 oldalas fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot várunk, havi alapbér-igény megjelöléssel.

Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre