Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Salátamix összekészítő - gépkezelő

  • A hirdetés 53 napja lejárt

SALÁTAMIX ÖSSZEKÉSZÍTŐ - GÉPKEZELŐ

FELADATAINK:

  • A szeletelő / mosóberendezésről érkező leveles saláta szárítása gépek segítségével.
  • A receptúráknak megfelelő salátamixek bekeverése.
  • Egyéb félkész termékek (sárgarépacsík, káposzta, cékla) előkészítése.
  • CSB vállalatirányítási rendszer használata.

A MUNKATÁRS:

  • Munkához való pozitív hozzáállás, hatékony munkavégzésre való törekvés.
  • Rugalmasság.

ELVÁRÁSOK:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Színlátás, éleslátás
  • Írás-olvasás
  • Alapvető számolási készségek
  • Megfelelő állóképesség, erős fizikum, kitartó munkavégzés

MUNKAIDŐ:

  • 2 műszak: 07:00-16:00 és 16:00- 01:00 óráig

KÍNÁLUNK:

  • HAVI NETTÓ BÉR: 190 000 Ft, (mely 8000 Ft cafetriát tartalmaz).
  • Munkába járás támogatása (15 Ft/km), bérlet támogatás
Helyek Gyál
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre