Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ruházati kisegítés

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Szeged

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

A családi tulajdonban álló cég generációk óta fontos szerepet tölt be a megfizethető, de modern stílusú és a legújabb divatot képviselő ruházat értékesítésében.

Feladatok:

  • Ruhák hajtogatása
  • Ruhák rendszerezése, csipogózása
  • Ruhadarabok leárazása

Elvárások:

  • Betöltött 18. év
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Igény szerint, leginkább decemberi hónapban, előre egyeztetett beosztás szerint 09.00-20.00 között.
  • Karácsony előtti hétvége és az ünnepek közötti hétvége vállalása
  • December hónapra heti 2-3 nap vállalása (leginkább péntek, szombat, vasárnap)

Amit kínálunk

  • Bruttó 950 Ft/óra
  • Rugalmas beosztás
  • Fiatalos munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Szeged
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre