Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ruházati eladó (20 óra/hét) - Kistarcsa

  • A hirdetés 54 napja lejárt

Ruházati eladó

A Takko Fashion 17 országban, több, mint 1850 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt kereső vásárlók számára nyújt aktuális mindennapi viseleteket. A Takko Fashion az ismert trendeket követve kínál kényelmes, hordható és a vásárlók mindennapjaihoz igazodó ruházatot. A kiváló ár-érték arány elérése érdekében egyértelmű célunk, hogy üzleteinkben vonzó vásárlási élmény keretében egyesítsük a magas minőséget képviselő termékeket és a kedvező ajánlatokat.

Olyan munkatársakat keresünk, akik szakmaiságukkal, nyitottságukkal és lelkesedésükkel hozzájárulnának további sikereinkhez.

Feladatok:

  • árufeldolgozás
  • eredményorientált árukihelyezés
  • aktív eladásösztönzés
  • pénztárkezelés

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • csapatszellem, motiváció és rugalmasság
  • barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
  • divat iránti érdeklődés

Önt vonzó munkakörnyezet várja egy fejlődő, európaszerte működő vállalatnál, egy dinamikus csapatban, ahol önálló munkavégzésre van lehetősége a sokoldalú és érdekes feladatok ellátása során.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük jelentkezzen hozzánk.

Helyek Kistarcsa
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre