Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ruhaválogatás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2019.02.02.
Hirdetés azonosító: 2299727
lejárt

Használtruhák forgalmazásával, válogatásával foglalkozó cég algyői telephelyére keresünk diákokat.

Feladatok:

  • zsákok lepakolása, asztalok ruhákkal való feltöltése
  • ruhaneműk kategória szerinti válogatása

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • jó teherbírás

Munkaidő:

hétköznap 07.00-16.30, kéthetente szombaton 07.00-13.00 között

Amit kínálunk:

  • diákbér: bruttó 1100ft/óra
  • útiköltség-térítés
  • folyamatos munkavégzési lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Algyő
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.02.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre