Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ruby On Rails Fejlesztő (B23ROR)

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Ruby On Rails Fejlesztő

Partnerünk célja, hogy minél egyszerűbbé tegye az emberek közötti kommunikációt, a mélyebb kapcsolatok és a jobb lehetőségek érdekében. A vállalat a világ 10 legjobb Saas cége között van, kommunikációs területen piacvezető, elégedett felhasználók millióival.

Pozíció azonosító: B23ROR
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Közös munka egy lelkes és tehetséges szakemberekből álló csapattal
  • Részvétel egy olyan termék megtervezésében, gyártásában és eladásában, amely kiszolgálja a felhasználók igényeit
  • Csúcstechnológiák használata
  • Code reviewek készítése
  • Munka egy sokoldalú csapatban, agilis környezetben, ahol a folyamatos fejlődés kiemelten fontos
  • Rendkívül sikeres fogyasztói applikációkkal való munka, amelyek felhasználók millióinak könnyítik meg a mindennapjait

Elvárások

  • 3 év Ruby on Rails programozási tapasztalat
  • 2 év Javascript fejlesztési tapasztalat
  • Enterprise applikáció design ismerete (biztonság, skálázás)
  • Cloud fejlesztési tapasztalat (AWS, Azure, Google Cloud)
  • Kód optimalizációs és hibakeresési tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Együttműködés a csapattagokkal
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációkészség angol nyelven
  • Nyitottság új technológikra

Előny

  • Tapasztalat automatizált tesztelés területén
  • Node.js ismeret

Egyéb információ

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Agilis környezet, gyors fejlődési lehetőség
  • Partnerünk termékeit felhasználók milliói használják naponta
  • Workshopokon, konferenciákon, tréningeken való részvételi lehetőség a szakmai fejlődés jegyében
  • Nemzetközi viszonylatban is versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes e-bookok és interaktív angol nyelvi tanfolyamok
  • Izgalmas és változatos munkakörnyezet
  • Az iroda Budapesten az Andrássy úton, a Deák tértől nem messze található
  • Kerékpár és longboard barát munkahely, ‘Bring-your-pet-to-work” napok

Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre