Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rossmann - Diszponens - készletgazda

ROSSMANN Magyarország Kft.
Régió: Üllő

Hozzáadva: 2020.01.24.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

DISZPONENS - készletgazda kollégát keresünk üllői központunkba!

Főbb feladatok

  • Szállítói rendelések feldolgozása, az alábbi szempontok szerint:
  • a rendelési napok és időpontok betartása, rendszerszintű karbantartása
  • a meghatározott készletszintek figyelembevétele,
  • a szállítói minimum rendelési mennyiségek/értékek szem előtt tartása,
  • a raktár hatékony munkavégzésének figyelembevétele,
  • a szezonális ingadozások hatásainak kezelése,
  • akciók rendelése,
  • szállítói rendelési egységek felülvizsgálata, karbantartása.
  • Szükség esetén szállítói forecast készítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal
  • Kapcsolódó riportok vezetése, frissítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelmi/logisztikai tapasztalat
  • Rendelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkakörnyezet, támogató és közvetlen kollégákkal
  • Hosszútávú munkalehetőség egy sikeres és megbízható vállalatnál
  • Fejlődési és további karrier lehetőség
  • Betanítási program mentor támogatásával
  • Üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást, vagy saját autóval való bejárás esetén üzemanyag támogatást adunk

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben kiírásunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen hozzánk DISZPONENS pozícióba!

Állás adatai

Állás azonosító:2060
Pozíció pontos megnevezés:Diszponens - készletgazda
Munkavégzés helye:Üllő
Szakterület:Logisztika
Munkaszerződés típusa:Határozatlan idejű
Napi munkaidő:Teljes munkaidőben
Helyek Üllő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2020.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre