Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Roncsolásmentes anyagvizsgáló

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.08.14.
Jelentkezési határidő: 2019.08.17.

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Jelentkezzen még ma!

Feladatok:

  • Figyelemmel kíséri az etalonok és vizsgáló berendezések hitelesítését
  • Végrehajt felülvizsgálati tevékenységeket, illetve ezekben részt vesz, eredményeket feljegyez és az eredményekről jelentést készít
  • Előkészíti a felülvizsgálati dokumentációkat, kimutatja az elfogadhatóságot vagy a nem megfelelőséget, és a nem megfelelőség esetében, meghatározza a javító intézkedéseket, illetve a javító intézkedések végrehajtásának eredményeit
  • Segít az újonnan belépő/területre átlépő kollégák betanításában, a folyamatok megismertetésében,
  • Az eljárásra, eljárás minősítésére, személyi minősítésekre, hitelesítésekre stb. vonatkozó dokumentációt elkészíti, és karbantartja
  • Ellenőrzi a hegesztési varratok minőségét és betartja a specifikációkat
  • Igazolja a vizsgálati eredményeket és betartatja a specifikációkat
  • Fenntartja a felülvizsgálatok és a vizsgálati műszerek állagát, állapotát
  • Saját területen Produktivitást/termelékenységet  növelő  akciókban,  Action  Work  Out-okban való  aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum 1-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés amit a munkakör megkíván (Pl.: VT, PT, RT, UT, LT, ET, MT)
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • Csapatjátékos beállítottság, Precizitás, önálló munkavégzési képesség,
  • Biztonságos és minőségi munkavégzésre való elkötelezettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

Előny 2-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés (Pl.: VT, PT, RT, UT, LT, ET, MT)
A vonatkozó szabványok ismerete

Amennyiben felkeltette érdeklődését az alábbi pozíció, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a "Jelentkezem" fülre.

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre