Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

Hirdetés azonosító: 1200750

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A győri járműgyár karosszériaüzeme a jelenleg a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalon került kialakításra.

Ahhoz, hogy a termékeink a lehető legmagasabb szilárdságbeli, méretbeli és felületminőségi előírásoknak is megfeleljenek, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága.

Legyen részese Ön is a minőségi munkavégzésnek! Jelentkezzen csapatunkba!

Következő feladatok várnak Önre

  • Előírásban szereplő mérések, ellenőrzések elvégzése
  • Karosszérialemek gyártásánál minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Minőségi hibák ledolgozásában történő aktív részvétel
  • Minőségi hibák dokumentálása
Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú fémipari végzettséggel vagy érettségivel rendelkezik
  • Minősített hegesztői végzettséget igazoló dokumentummal rendelkezik
  • Jártas hegesztésben
  • Tud műszaki rajzot olvasni
  • Képes a minőségi munkavégzésre
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Vállal többműszakos munkarendet
  • Előny: lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat (vágás, hajlítás, forrasztás)
Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC15486

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Horváth Dóra Kata válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4691

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre