Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Robotspecialista

  • Randstad Hungary Kft.
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • A hirdetés 17 napja lejárt
Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Robotspecialista mérnököt veszprémi munkavégzésre.
- Különböző ipari robotok szervizelése, felügyelete
- Üzemeltetésben, karbantartásban részt vevő munkatársakkal folyamatos kapcsolattartás
- Robotprogramok optimalizálása, karbantartása külső erőforrások bevonásával

Elvárás

- Gépészmérnök / villamosmérnök felsőfokú végzettség
- Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
- KUKA / FANUC / ABB / Mitsubishi robotok használatában szerzett jártasság
- Minimum középszintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Sporttámogatás
- Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Relokációs lehetőség

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Junior beruházási műszaki munkatárs

Randstad Hungary Kft.

A hazai energiaipar területén tevékenykedő part...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Mechanikus karbantartó mérnök

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos ...

Tervező mérnök

Műszaki szemléletű, csapatjátékos - Tervező mér...