Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Analízismérnök – Akusztikai analízis

Hirdetés azonosító: 1200714

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Meghatározó jövőprojektként indul Győrben az elektromos meghajtások sorozatgyártása. Ezzel az Audi Hungaria az e-motorok gyártásának központja lesz az Audi Konszernben. A villamos járműhajtások gyártási szakterületének feladata a sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése; a jövőben pedig az elektromos motorok gyártása a sorozatgyártás körülményei között. Az Audi Hungariánál az első e-motorok egy 8 500 négyzetméteres csarnokban készülnek, ahol elsőként alkalmaznak egy teljesen új gyártási koncepciót, a moduláris gyártást. Kollégáink megismerkedtek az e-motorok gyártástechnológiájával és az e-motorgyártás gyakorlati szakértőivé válnak.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: Link megjelenítése

Következő feladatok várnak Önre

  • Villamos hajtások gyártástámogató akusztikai analízise
  • Analízisek során felmerülő minőségi, gyártási és konstrukciós hibák okainak önálló megkeresése
  • Gyártási technológiák optimalizálása
  • Javaslatok kidolgozása a mérési paraméterek optimalizálására
  • Jelentések készítése és bemutatása
  • Intézkedések bevezetése, nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése
  • Szoros együttműködés más szakterületek képviselőivel (termelés, minőségbiztosítás, fejlesztés, tervezés területéről)
  • Feladatkörrel összefüggő kiküldetések
Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú gépészmérnök, közlekedésmérnök, járműmérnök, mechatronikai- vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezik
  • 2-3 év tapasztalata van akusztikai munkakörben, valamint alkatrészek termékspecifikus gyártásában
  • Széleskörű műszaki ismeretei vannak villamos forgógépek, akusztikai analízisek területén (akusztikai programismerettel, speciális akusztikai software-k ismerettel rendelkezik)
  • Tapasztalata van fogaskerékhajtások, fékpadok, forgóalkatrészek területén
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudása van, valamint hajlandó német nyelv tanulására, illetve fejlesztésére
  • Analitikus és komplex gondolkodásmóddal rendelkezik
Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC15188

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Sáhó Ramóna válaszolja meg Önnek: +36 30 767 7244

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre