Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Riporting munkatárs

  • Veolia Energia Magyarország Zrt.
  • Budapest, Pest, Budaörs
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Veolia Energia Magyarország Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja

Gazdasági Igazgatóság Tervezési Osztálya

pozícióba keres munkatársat

teljes munkaidőbe

Munkavégzés helye: Budaörs

Feladatok:

  • Riportok, prezentációk, pénzügyi eredmény kimutatások készítése
  • Fordítási feladatok ellátása
  • A gazdasági igazgató-helyettes munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás az anyavállalat társosztályaival és leányvállalataival
  • Ad-hoc jellegű különféle operatív és szervezési feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség (számviteli ismeretek)
  • 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági angol nyelv középfokú szintű ismerete
  • Excel, pivot kezelés – teszteljük
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Magabiztos irodai számítógépes programhasználat (Outlook, Word, PowerPoint)
  • Módszeres, pontos, precíz és alapos munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Navision rendszer ismerete
  • Francia nyelvtudás

Jelentkezni lehet fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre