Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős nyugdíjas pénzügyi asszisztens

Human Centrum Kft.
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszerforgalmazással foglalkozó partnercégünk számára keresünk nyudíjasokat pénzügyi asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Kontrolleri feladatok elvégzésének támogatása
  • Heti / havi riportok, elemzések segítése, elkészítése,előkészítő munkák elvégzése, elemzési feladatok ellátása
  • Jelentések készítése
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás, szakmai kifejezések magabiztos ismerete
  • Magbiztos Excel ismeret
  • Precizitás, monotonitástűrés, a határidők betartása
  • Adott hónap első 4 munkanapján és utolsó 2 munkanapján napi 6 órás munkavégzés
  • Multinacionális vállalatnál szereztek tapasztalat, preferáltan FMCG, gyógyszeripari szektorban, könyvelői, kontroller területen

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 16 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500-2000 Ft/óra tapasztalattól függően
  • Rugalmas munkidő
  • Kultúrált munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Helyek XI. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre