Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős nyugdíjas pénztáros

Human Centrum Kft.
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.12.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozzon Ön is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Pénztárkezelés
  • Vevők tájékoztatása

Elvárások:

  • öregségi nyugdíj
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • minimum 3 hónapos időszak vállalása

Munkaidő

  • hétfőtől-vasárnapig, nappali beosztásban
  • legalább heti 20 óra munkavállalás

Amit kínálunk

  • bérezés: bruttó 1245 -1837 Ft/óra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 2019. november 25. és december 24. közötti időszakban teljesített órák után  karácsonyi bónuszban részesül:
    legalább 40 órát dolgozik, nettó 5.000 Ft bónuszt fizetünk
    legalább 80 órát teljesít, akkor nettó 10.000 Ft bónusz jár
  • A 2019. december 15-ig ledolgozott órákat kifizetjük 2019. decmber 20-ig

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha kérdése lenne, keressen bátran a E-mail cím megjelenítése email címen! Kérdés esetén a 70/452 0801-es telefonon is érdeklődhet. Visszahívjuk!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Miskolc
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre