Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős nyugdíjas pénztáros

Human Centrum Kft.
Régió: Székesfehérvár

Hozzáadva: 2019.10.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.24.

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások:

  • precíz munkavégzés
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Amit kínálunk

  • bruttó bér: 1236 Ft/óra + műszakpótlék
  • csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk

MUNKAIDŐ

  • hosszú távra  hétfőtől-vasárnapig változó beosztásban, minimum 2-3 nap, 4-6-8 órában, 5.30-22.00 óra között

Előnyt jelent:

Áruházban, pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat

Kérem, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy hívja a 06-70/452-3178-as vagy a 06-70/452-3190-es telefonszámok egyikét. Visszahívjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre