Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős nyugdíjas-pék dagasztó

Human Centrum Kft.
Régió: Hatvan

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.

Feladatok:

  • vezeti és felügyeli a műszakjában a pékség termelés folyamatát
  • kitölti a pékség által termelt és pék-frissáru termékválasztékában szereplő termékeket az eladótérbe az előírásoknak megfelelően
  • előkészíti és elvégzi az előírt leltárokat
  • biztosítja a péktermékek és frissáruk minőségét az áruátvételtől, a gyártás megkezdésétől az értékesítésig

Elvárások:

  • precíz munkavégzés
  • öregségi nyugdíjat igazoló határozat
  • szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1407 Ft/óra, 18 óra után 1594 Ft/óra
  • Csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk

Munkaidő

  • hosszú távra  hétfőtől-vasárnapig változó beosztásban, minimum 2-3 nap, 4-6-8 órában, 5.30-22.00 óra között

Előnyt jelent:

Áruházban, pék munkakörben szerzett tapasztalat

Kérem, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy hívja a 06-70/452-3177-es vagy a 06-70/452-3196-os telefonszámok egyikét. Visszahívjuk!

Helyek Hatvan
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre