Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RÉSZMUNKAIDŐS MUNKAVÉDELMI MUNKATÁRS (14-9434)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.03.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

Biztos háttérrel rendelkező vasúti fejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

RÉSZMUNKAIDŐS MUNKAVÉDELMI MUNKATÁRS

(14-9434)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szerződött munkavédelmi megbízott tevékenységének kiegészítése, illetve multi környezetbe való integrálása,
  • Környezettudatosság erősítése, zöld programok kitalálása, szervezése, visszamérése, riportálása,
  • Statisztika szolgáltatása e-HSE toolba,
  • Belső oktatások szerzvezése, megtartása,
  • Éves audit terv készítése,
  • HSE ellenőrzés a munkaterületeken,
  • Minőségirányítási tevékenységek tervezése, irányítása, a minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése, karbantartása.

Elvárások:

  • Tapasztalat munkavédelmi területen,
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős munkalehetőség,
  • Kimagasló juttatási csomag,
  • 13. havi bér,
  • Nemzetközi háttér, barátságos légkör.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9434”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő, Tűzvédelmi szakértő, Tüzvédelmi-ellenőr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre