Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős könyvelő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Multinacionális budaörsi székhelyű olajipari partnerünkhöz keresünk részmunkaidőben könyvelő munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

- napi könyvelési feladatok ellátása
- banki utalások
- könyvvizsgálat és adóbevallások előkészítésében való segédlet
- a számviteli csoport munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások / Requirements

- közép-, vagy felsőfokú számviteli tanulmányok
- MS Excel felhasználói szintű ismerete
- vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete előny
- középfokú angol nyelvtudás, főleg írásban
- pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
- támogató szakmai környezet, kiváló pénzügyi csapat
- versenyképes juttatási csomag

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre