Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős irodai asszisztensi lehetőség

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Rugalmas, részmunkaidős álláslehetőséget keresel?
Szívesen használnád az angol nyelvet napi szinten?
Szeretnél egy modern, irodai környezetben dolgozni?

Ha a fentiekre igen a válaszod, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Nemze

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk budapesti irodájába keresünk egy új, talpraesett kollégát Irodai Asszisztens munkakörbe.

Napi munkád részét képezné:
-Az iroda működésének biztosítása
-Beérkező hívások fogadása
-Vendégek fogadása
-Adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése
-Kimenő és bejövő posta és küldemények kezelése, iktatása
-Irodai beszerzések intézése
-Számlakezelés, számlakódolás, ügyintézés
-Szerződések előkészítése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:
-Folyékony aktív angol nyelvismerettel rendelkezel
-Hasonló jellegű pozícióban szerzett tapasztalatod van
-Kommunikatív, dinamikus, problémamegoldó személyiség jellemez
-Felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Ajánlatot képzi:
-Dinamikus, nemzetközi környezet
-Modern iroda
-Fiatalos, lendületes csapat
-Rugalmas munkaidő
-Hosszútávú karrierlehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre