Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Részmunkaidős irodai adminisztrátor

Starjobs Magyarország
Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Debreceni irodánkba keresünk 1fő NYUGDÍJAS munkavállalót részmunkaidős adminisztrációs munkakörbe.

Fő feladatok:

  • projektekhez kapcsolódó háttéradminisztráció: a szükséges dokumentumok elkészítése
  • kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel, a szükséges adatok biztosítása számukra
  • kollégáink személyes adatainak nyilvántartása
  • állásinterjúk szervezése

Elvárások:

  • 4 órában végezhető állás végzése
  • jó kommunikáció és szervezőkészség
  • precíz  munkavégzés
  • nem okoz gondot az ismétlődő feladatok kezelése és a telefonálás

Amit kínálunk:

  • innovatív környezetet
  • stabil munkakörnyezetet
  • nyitott vállalati kultúrát, családias légkört, és segítőkész munkatársakat
  • értékek, amiket képviselünk: szabadság és felelősség

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre