www.cvonline.hu

Részmunkaidős Export Adminisztrátor (heti 20 óra)

  • Company_icon Federal Express Corporation
  • Location_icon Vecsés, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

A Federal Express Corporation (FedEx) a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módón teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte.

Jelenleg a Vecsésen működő operációs osztályunkra keresünk

Részmunkaidős Export Adminisztrátor

munkatársat, 16:30 - 20:30 közötti időszakban, heti 5 munkanapon.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Küldemények adatainak számítógépes rögzítése
  • Okmányok szkennelése
  • Riportok készítése
  • Kiscsomagok szortírozásába való besegítés

Elvárások:
A pozició betöltéséhez nagyfokú precizitás szükséges, valamint hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • 2220 Vecsés, Lőrinci út 59. C/5

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre