Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RÉSZMUNKAIDŐS - ELADÓ (RESERVED - MAMMUT)

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

Részmunkaidős

ELADÓ

munkatársakat keresünk a Mammutban található Top-kategóriás RESERVED üzletünkbe

Feladataink ebben a munkakörben:

  • Áruátvétel, -kihelyezés és kiszolgálás
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Rend és tisztaság fenntartása
  • Pénztárgép kezelése, napi nyitás/zárás
  • A vásárlók segítőkész, proaktív kiszolgálása

Téged keresünk, ha:

  • Lelkes, megbízható és szorgalmas vagy
  • Van már tapaszataltod hasonló munkakörben
  • Fontos számodra, hogy a munkád megbecsüljék és egy támogató csapat vegyen körül
  • Szereted a divatot és szívesen képviselsz egy piacvezető márkát
  • Magabiztosan kommunikálsz, vevőorientált vagy
  • Szeretnél szakmailag fejlődni és fontos számodra a karrierút

Lehetőségeink:

  • Heti 20 vagy 30 órás munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Helyi tömegközlekedési bérlettámogatás
  • 3 hónap után bónusz
  • 25%-os vásárlási kedvezmény
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Munkavégzés helye: Mammut bevásárolóközpont

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros, Raktáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre