www.cvonline.hu

Researcher – Vállalati oldal

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva
A lehetőségről:

Multinacionális partnerünk csapatába keressük junior kollégát, akinek lehetősége nyílna vállalati oldalon, egy pörgős csapat tagjaként, toborzási projektekben részt venni. Ha készen állsz megtenni a következő lépést a karrieredben és érdekel a vállalati oldali toborzás, várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben: belső jelentkezők, ajánlások kezelése
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, támogatás nyújtása
  • Hirdetések megírása, adminisztráció támogatása
  • Rendszeres riportok készítése a szakmai vezetők számára
  • Belső toborzási csatornák használata, belső ajánlási rendszer működtetése
  • Kreatív sourcing technikák alkalmazása
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása, idegennyelvi kompetenciák felmérése
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való folyamatos kapcsolattartás a kiválasztás során
  • Állásbörzéken való részvétel a cég képviseletében
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Minimum 30 órás munkavégzés vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimális tapasztalat toborzás-kiválasztás területén
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Monotonitástűrés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Felelősségteljes feladatok
  • Rálátás vállalati oldali toborzási folyamatokra
  • Rugalmas munkaidő
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.01.27.