Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

REPÜLŐGÉPTERVEZÉSI FŐMÉRNÖK (13-9060)

Hozzáadva: 2018.12.22.
Jelentkezési határidő: 2018.12.16.

Humanfield header

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

REPÜLŐGÉPTERVEZÉSI FŐMÉRNÖK

(13-9060)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5 fő mérnök munkájának szakmai felügyelete és koordinációja,
  • Üzemeltetési, karbantartási és javítási folyamatok szervezése, ellátása,
  • Új és meglévő repülőgépmodellek tervezése és kifejlesztése a projekt elejétől a végéig,
  • Szoros együttműködés a főpilótával és a fejlesztési igazgatóval.
  • A pozíció távmunkában is végezhető, elég heti 2-3 napot a helyszínen tölteni.

Elvárások:

  • Repülőgépmérnök végzettség,
  • Repülőgéptervezői tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Országos

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9060”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök