Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Reptéri Lounge Hostess/Host

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.29.

A MALÉV GH Zrt. a Nemzetközi Liszt Ferenc Repülőtér egyik meghatározó földi utaskiszolgáló partnere részére keresünk Lounge Hostess/Host pozícióba munkatársakat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A minőségi utaskiszolgálás kereteinek fenntartása

  • A légitársaságok kiemelt utasainak fogadása a váróban, majd kínálat biztosítása számukra a nap folyamán

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Legyen középfokú végzettséged

  • Rendelkezz magas fokú angol nyelvtudással

  • Legyen jó megjelenésed és határozott kiállásod

  • Kommunikálj magabiztosan

Hogyan nézne ki a munkaidőd?

  • 2 műszakban

  • Részmunkaidő 6 órában

Mit nyújtunk mindezekért cserébe?

  • Bruttó 182.800 Ft/hó

  • Próbaidő után bruttó 16.667 Ft/hó Cafeteria és bruttó 15.000 Ft/hó teljesítménybér

  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVIII. kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat a repteri-lounge-hostess-host_289@starjobs.hu e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre