Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszerszervező BI területen

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, II. kerület
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Magyarország egyik meghatározó banki szereplőjéhez keresünk új kollégát Adattárház modellező és rendszerszervező pozícióba.

Pozíció azonosító: B90RSZ

Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Banki adatmodell kialakítása, karbantartása, dokumentálása
  • A felelősségébe tartozó, a felhasználó területek számára kialakított adatpiacok felügyelete, ezek konzisztenciájának biztosítása
  • A különböző felhasználó területekről érkező fejlesztési igények elemzése és konszolidációja az adattárház optimális kihasználása, kiaknázása és az adatmodell konzisztenciájának megőrzése érdekében
  • Adatmodell változással járó projektek, fejlesztési igények esetén rendszerterv készítése, útmutatás a társterületeknek a szükséges fejlesztések végrehajtására vonatkozóan, részvétel az elkészült fejlesztések tesztelésében
  • Kapcsolattartás a rendszerek szállítóival, külső munkatársakkal
  • A felmerülő hibák kijavíttatásának koordinálása

Elvárások

  • IT vagy Gazdasági  területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 3+ év tapasztalat adattárház implementációban és/vagy tervezésben
  • Adattárház módszertanok ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Együttműködés, csapatmunka
  • Jó érdekérvényesítés

Előny

  • SAS eszközök ismerete
  • Banki tapasztalat
  • SQL ismeret

Egyéb információ

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Nemzetközi projektben való részvétel lehetősége
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre