Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszerszervező (banki frontend rendszerek)

  • RecruIT Kft.
  • Budapest, Pest, II. kerület
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Magyarország meghatározó banki szereplője keres saját csapatába rendszerszervező kollégát banki frontend rendszerek területére.

Pozíció azonosító: B90RSZF

Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Üzleti igények teljes körű felmérése és tisztázása, egyeztetés az üzleti területekkel és projekttagokkal
  • Rendszerspecifikáció elkészítése üzleti igények alapján
  • Fejlesztési fázisban a fejlesztői munka támogatása: fejlesztői megoldások egyeztetése az igénylő területtel
  • A fejlesztés során felmerülő új/módosult/kiegészült üzleti igény felismerése és kezelése
  • Szervezői tesztek elvégzése, felhasználói tesztek támogatása, koordinációja
  • Ad-hoc üzleti riportigények kiszolgálása, éles hibajavítások támogatása
  • Napi felhasználói támogatás biztosítása a felelősségi körbe tartozó rendszerekhez
  • A szállítói ajánlatokat véleményezi, és részt vesz alternatív eszközök, lehetőségek feltérképezésében
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, anyabankkal.

Elvárások

  • 2-4 év rendszerszervezői tapasztalat
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség
  • Kreativitás, önállóság, kitartás
  • Analitikus gondolkodás, elemzőkészség
  • Együttműködés, csapatmunka
  • Jó érdekérvényesítés

Előny

  • SQL ismeret

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre