Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszerszervező (banki frontend rendszerek) (B90RSZF)

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Rendszerszervező (banki frontend rendszerek)

Magyarország meghatározó banki szereplője keres saját csapatába rendszerszervező kollégát banki frontend rendszerek területére.

Pozíció azonosító: B90RSZF
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok:

  • Egyeztetés az üzleti területekkel, projekttagokkal projekt esetén, az üzleti igények teljes körű felmérése, tisztázása
  • Üzleti igények alapján, a fejlesztőkkel egyeztetve rendszerspecifikáció készítése
  • Fejlesztési fázisban a fejlesztői munka támogatása: kérdések tisztázása, egyeztetése, fejlesztői megoldások egyeztetése az igénylő területtel
  • A fejlesztés során felmerülő új/módosult/kiegészült üzleti igény felismerése és kezelése
  • Egyeztetés az üzleti területek képviselőivel, fejlesztőkkel, alkalmazásüzemeltetőkkel és külső beszállítókkal
  • Szervezői tesztek elvégzése, felhasználói tesztek támogatása, koordinációja
  • Ad-hoc üzleti riportigények kiszolgálása, éles hibajavítások támogatása
  • Napi felhasználói támogatás biztosítása a felelősségi körbe tartozó rendszerekhez
  • A szállítói ajánlatokat véleményezi, és részt vesz alternatív eszközök, lehetőségek feltérképezésében
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, anyabankkal.

Elvárások:

  • Rendszerszervezői tapasztalat
  • Terhelhetőség
  • Kreativitás, önállóság, kitartás
  • Analitikus gondolkodás, elemzőkészség
  • Együttműködés, csapatmunka
  • Jó érdekérvényesítés

Előny:

  • SQL ismeret

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre