Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszerszervező (B30RSZ)

  • A hirdetés 63 napja lejárt

Rendszerszervező

Partnerünk egyedi informatikai megoldások fejlesztésével és bevezetésével foglalkozik. Ennek keretében vállalják kész termékek bevezetését, testreszabását, integrációját is, valamint egyedi szoftverek fejlesztését.

Pozíció azonosító: B30RSZ
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Egyedi fejlesztési projektek rendszerszervezői feladatainak ellátása
  • A megrendelők üzleti igényeinek összegyűjtése, megértése, és dokumentálása, üzleti követelmény specifikáció készítése
  • Az üzleti igények alapján a vezető fejlesztővel együttműködve rendszerterv készítése
  • Szakértői támogatás biztosítása a fejlesztés során és a tesztelés támogatása az üzleti igények értelmezésével
  • Az új rendszerek és funkciók bevezetésének támogatása, oktatása a végfelhasználó részére
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Elméleti és gyakorlati rendszertervezési, architektúra ismeretek, tapasztalatok
  • Szoftvertervezési dokumentációk készítésében szerzett tapasztalat (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése, rendszerterv készítése)
  • Releváns szakmai tapasztalat rendszerszervező szerepkörben
  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Precíz, következetes, alapos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és önálló problémamegoldó készség
  • Angol nyelv ismerete

Előny

  • Szoftverfejlesztői ismeretek, webes és vastagkliens technológiák ismerete
  • Tesztelési/tesztmenedzsment módszertanok ismerete
  • Projektvezetési technikák, módszertanok ismerete

Egyéb információ

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos üzleti területek és projektek
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
  • Stresszmentes, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás (törzsidő)

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszerintegrátor, Szoftvermérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre