Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszermérnök

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Rendszerintegrációs támogatással és IT biztonsági szolgáltatások nyújtásával foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk rendszermérnök pozícióba munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Honvédelem területén tevékenykedő ügyfelek részére rendszerek üzemeltetése és fejlesztése, tervezés és kivitelezés, kapcsolódó projektek megvalósítása, eszköz értékesítések integrációja.

8 órás munkaidő, nincsenek műszakok

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Egyetemi vagy főiskolai informatikai vagy villamosmérnök végzettség.

• Minimum 2-3 év tapasztalat bevezetés, üzemeltetés és támogatás területén.

• Komplex Microsoft, VMware infrastruktúrák tervezésében, migrációjában szerzett tapasztalat.

• Infrastruktúra közeli technológiák (operációs rendszerek, mentés, monitorozás, adatbázisok) széleskörű ismerete.

Előnyök:

• HPE hardver (Server, Storage, SAN ismerete)

• Microsoft és/vagy Vmware gyártói minősítés

• Hálózati ismeretek (Cisco, VLAN, Load Balancing, hálózat virtualizáció)

• Linux operációs rendszerek ismerete

• RSA

Nyelvtudás:

Angol szakmai középszintű nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk egy 2018-ban alapított és azóta dinamikusan fejlődő, folyamatosan bővülő cég, mely a honvédelem területén tevékenykedő ügyfelek részére nyújt informatikai szolgáltatásokat. Fő területek: rendszerintegrációs támogatás, IT biztonsági szolgáltatások, sokszorosan összetett informatikai rendszerek támogatása, virtualizációs környezet.

Amit megbízó cégünk kínál:

• Versenyképes jövedelem

• Rugalmas munkaidő

• Home office lehetőség

• Modern irodai környezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre