www.cvonline.hu

Rendszermérnök

  • A hirdetés 63 napja lejárt

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

A feladatról:

  • Dolgozók oktatásának, továbbképzésének megszervezése
  • Képzési anyagok összeállítása, meglévő anyagok rendszerezése, kiegészítése
  • Munkamódszerek és TPM műveletek videózása
  • A rendszerfejlesztési területtel együttműködve, új, a termelésben dolgozó alkalmazottak munkájának könnyítésére szolgáló alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Társosztályokkal történő együttműködés
  • Információgyűjtés a termeléstervezési, illetve a termelési adatgyűjtő rendszerből, elősegítve a termelésben előforduló rendszerhibák feltárását és megszűntetését
  • Meglévő riportok karbantartása és új, termelést támogató riportok létrehozása

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Proaktív, precíz személyiség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Humán erőforrás > Képzési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Oktatás / Képzés > Oktatási projektmenedzser, Tréning menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.21.