Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszermérnök - szoftvertechnológia

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 31 napja lejárt

A magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora keres kiváló szakemberei körébe további kollégát

Rendszermérnök

pozícióba, alkalmazás integráció területre.

Pozíció azonosító: B37MSrszm
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Tervdokumentáció magas szakmai színvonalú és önálló készítése (rendszerterv, migrációs terv, implementációs terv, ITIL, MOF)
  • A megtervezett rendszerek telepítése, testreszabása, finomhangolása
  • Kereskedelmi oldal szakmai támogatása
  • Üzemeltetői oktatás tartása
  • Munkanyilvántartás folyamatos vezetése

Elvárások

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Projekt jellegű munkatapasztalat
  • MCSE minősítés
  • Gyártói vizsgaminősítés ( MS, vmWare, Veeam, vagy HP)
  • Feladatorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Az alábbi szakterületek valamelyikének ismerete:
    • Szerverkörnyezet (Linux, Microsoft)
    • Virtualizáció (Citrix, vmWare, Hyperv)
    • Biztonsági megoldások (Vírusvédelem, Mentés, Patch management)
    • Hálózati megoldások (VPN, Tűzfal, IDS/IPS)
    • Egyéb technológiák, (IoT, Video/audio konferencia, telefonközpont)

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési lehetőségek
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése
  • Kézzelfogható célokért folytatott munka

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre