www.cvonline.hu

Rendszergazda

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.10.27.

Óbudai Egyetem részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Levelezőszerver működtetés, karbantartás, optimalizálás, frissítés

- Iktató rendszer adminisztrálása, működtetése, optimalizálása

- Office 365, Azure szolgáltatások adminisztrálása

- Felhasználói segítségnyújtás

Elvárások:

- Microsoft Windows Serverek ismerete üzemeltetői szinten, ezen ismeret feltüntetése nélkül a pályázat érvénytelen.

- Microsoft Exchange szerver, Active Directory ismerete üzemeltetői szinten, ezen ismeret feltüntetése nélkül a pályázat érvénytelen.

- Alapszintű hálózati ismeretek.

- Előnyt jelent a Poszeidon iktatási rendszer ismerete

Egyéb:

-          A munkaidő: H-Cs 8:00-16:30 , P 8:00-14:00

-          A munkavégzés helye: 1034 Budapest, Doberdó utca 6.

-          A munkavégzés ideje: 2+1 hónap, határozott

-          Munkabér: bruttó 265 000 Ft/hó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő