Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Rendszergazda

  • RecruIT Kft.
  • II. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 37 napja lejárt

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Pozíció azonosító: B67R

Munkavégzés helye: Budapest - II. Kerület

Feladatok

  • Szoftverfejlesztő cég IT infrastruktúrájának üzemeltetése,
  • Belsős rendszerek üzemeltetése, beléptetések, kiléptetések kezelése,
  • Ügyfelek felé a termékeinkhez, szolgáltatásainkhoz kapcsolódó IT szolgáltatások helpdesk nyújtása,
  • Rendszer verziókkal kapcsolatos telepítési feladatok ellátása.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat,
  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség,
  • Microsoft szerver és Linux szerver üzemeltetési tapasztalat,
  • Hálózati és tűzfal ismeret,
  • MS Exchange ismeret,
  • Precíz és pontos munkavégzés.

Előny

  • Cloud ismeret (MS Azure, Amazon),
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • CI/CD tapasztalat.

Amit kínál a cég

  • Stabil háttér,
  • Fejlődési lehetőség szenior kollégák mellett,
  • Nívós projektek,
  • Családias, kellemes légkör.

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre