Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

RENDSZERGAZDA

  • HABI Kft.
  • Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 47 napja lejárt

Rendszergazda munkatárs

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába megbízható, precíz, kommunikatív, önállóan dolgozni tudó, GYAKORLOTT munkatársat keres RENDSZERGAZDA beosztásba.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • utazási költségtérítés
  • korszerű munkaeszközök (notebook, okostelefon, szoftver előfizetések)
  • fiatalos, modern munkakörnyezet

FELADATOK:

  • informatikai üzemeltetési, rendszergazdai feladatok elvégzése
    (Microsoft Azure, Windows Server 2012 R2, Office 365, Octopus 8 ERP)
  • telefonon, e-mailen, illetve ticketing rendszerben történő felhasználói bejelentések kezelése az informatika különböző területein a cég országos szaküzlethálózata számára
  • tartományi felhasználói és jogosultságaik kezelése
  • munkaállomások (Win 7, Win 10), szerverek és hálózat eszközök frissítése, karbantartása (pfSense, Ubiquiti)
  • IT költségek folyamatos monitorozása, szerződések és kiadások optimalizálása

ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú informatikai végzettség
  • feladatok szempontjából releváns területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Microsoft Server, Active Directory és Microsoft SQL Server ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismeretek
  • magas fokú Microsoft Office ismeretek, kiemelt Excel, Access és Outlook tudás
  • precizitás, kreativitás, felelős gondolkodásmód
  • informatikai támogatás a cég dolgozói számára
  • megtervezett folyamatok vállalat irányítási rendszerben történő rögzítése és meglévő folyamatok karbantartása
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • grafikai programok ismerete (CorelDRAW, Corel Paintshop PRO, Adobe Photoshop)
  • HTML és CSS ismeretek
  • riportolási és business intelligence rendszer folyamatos fejlesztése, működtetése (MSSQL, Dyntell BI)
  • kapcsolattartás IT beszállítókkal, partnerekkel, szolgáltatókkal
  • megtervezett online (webáruház) megjelenések gondozása, karbantartása
  • középfokú angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, 2019. november 25-ig kérjük elküldeni.

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre